3 סוגי עגילי יהלומים שמתאימים לביגוד יום יומי

יהלומים הם סמל סטטוס ליוקרה. אפשר להתהדר בהם גם בלבוש ערב, אך גם בביגוד יום יומי.

נרצה לשדר יוקרתיות ותחכום גם כאשר אנחנו הולכים למקום העבודה או אפילו לקניות.

אבל איזה סוגי עגילי יהלומים כדאי לענוד בביגוד קזואל?

 

עגילים צמודים

עגילי יהלום צמודים, יתאימו גם למאורע חגיגי, אך גם לביגוד יום יומי. עגילים אלה משדרים תחכום וקלאס נצחיים. יש מגוון צורות שבהן היהלום המשובץ יכול להיות, עיגול או טיפה הן הצורות הקלאסיות. ישנן גם צורות שונות כמו פרח, לב, כרית וכדומה.

 

עגילי חישוק משובצים

בנוסף לעגילי היהלום הצמודים, גם עגילי חישוק בהם משובצים יהלומים לאורך החישוק, משדרים סמל סטטוס ועדיין מתאימים לביגוד יום יומי. כאשר עגילי החישוק יחסית צמודים לאוזן ולא בהיקף גדול מידי – העגילים מסמלים תחכום של האישה ואפילו צניעות מסוימת. צניעות זו מגיעה מהמקום שבו יש לאישה את היכולת לבחור עגילים גרנדיוזיים, אך היא בוחרת לא להוציא לאנשים את העיניים. עגילים שכאלה מתאימים גם למקום העבודה ולשגרת היום יום, אך גם למאורע חגיגי וללבוש ערב.

 

עגילי חישוק עם תליון

עגילי חישוק משובצים יהלומים עם תליון מצורף בו אבן חן ויהלומים – הם קנייה חכמה. זאת מכיוון שעגילים אלה יכולים להיות מאוד חגיגיים, אך עם לבוש נכון גם מתאימים ליום יום. כאשר אנחנו עונדים את העגילים עם גינס וטי שירט, אנחנו מעדנים ("מנמיכים") את החגיגיות של העגילים ובכך הופכים אותם ליום יומיים. לכן במקרים שכאלה על הלבוש להיות מאוד יום יומי וכך משיגים לוק שגרתי אך עם סטייל.

 

ומה יהיה לי קשה לשלב?

ככלל –  עגילים בעלי נפח רב (לדוגמה עגילים נופלים) או עגילים שבהם משובצים יהלומים רבים, הם עגילים שיהיה לנו יותר קשה לשלב בביגוד יום יומי. עגילים אלה מושכים יותר תשומת לב ולכן הם גם פחות מתאימים ללבוש יום יומי. עגילים שכאלה יכולים להתאים ללבוש ערב אופנתי וייחודי, אך לא בשביל להגיע ליום במשרד. לעומת זאת, כאשר העגילים יותר קרובים לאוזן, הם יותר מתאימים לשגרת היום יום וללבוש קזואל. זאת מפני שהם מושכים לכיוונם פחות תשומת לב, באופן יחסי ליהלומים, ובכך גורמים ללוק להיראות יותר שגרתי.

 

סוגים שונים של יהלומים

אולי יעניין אותך גם