3 סוגי צמידים לגבר שמתאימים לכל לבוש

גברים מוצאים את עצמם לא פעם תוהים מהו הצמיד המתאים ביותר ללוק שלהם. מדובר בתהייה מורכבת של תמיד יש עליה מענה מידי. אם קראתם את השורה הזו וגיליתם שאתם מסכימים עם כל מילה, כדאי שתמשיכו לקרוא את המדריך הנוכחי באופן מעמיק ותגלו את הדרך לבחירת צמידים שמתאימים לכל לבוש. כך תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט זמן, התלבטות ומאמץ.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנו כותבים לאחר ששוחחנו עם גורמים שיודעים דבר או שניים על צמידים ולוקים של גברים. מדובר באנשים שחיים את התחום. למקרה שלא ניחשתם עדיין, נציין בפניכם כי מדובר בלא פחות מאשר סטייליסטים. אלו שבונים את הלוקים החמים ביותר עבור הסלבס בתוכניות הטלוויזיה השונות. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט ברשת וביקשנו סיוע במציאת צמידים שיתאימו לכל סוג לבוש שהוא. זו ההזדמנות להודות לאותם גורמים שליוו אותנו והכירו לנו את הצמידים הללו. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להוביל למודעות בתחום.

 

תכירו את הצמיד ה – 1 שמתאים לכל לבוש: צמיד עור לגבר עם שמות הילדים

אם הגעתם לשלב הזה בחיים שבו אתם אחראיים על יצורים קטנים ומתוקים שקוראים לכם "אבא", אתם צריכים להכיר את הצמיד שישלים לכם כל לוק ויתאים לכל לבוש שהוא. מדובר בעצם בסוג של צמיד לגבר שעשוי מעור ויש עליו חישוקי כסף קטנים ועליהם חרוטים שמות הילדים. הצמיד מתאים למי מכם שיש להם ילד אחד ויותר.

 

תכירו את הצמיד ה – 2 שמתאים לכל לבוש: צמיד זהב עם שם

אתם לא צריכים להיות הורים בשביל שתוכלו ללכת עם צמיד שמתאים לכל לבוש. אתם יכולים לבחור בצמיד זהב לגבר ולחרוט עליו את השם שלכם. מדובר בסוג של צמיד שאתם יכולים להיות בטוחים שלא ירד לכם מהיד בשום אופן. הוא יוכל להתאים לכם גם אם תלבשו את סוגי הלבוש הבאים:

 

  • חליפה מחויטת
  • פיג'מה
  • בגדי יום יום קלילים

 

תכירו את הצמיד ה – 3 שמתאים לכל לבוש: צמיד חרוזים

הצמיד שגברים רבים בוחרים שלא לוותר עליו הוא זה שמגיע עם רצועה מעור ועליה יש חרוזים בצבעים שונים. כאן אתם יכולים לשחק עם העיצוב ולבחור את החרוזים שמתאימים לכם. אם אתם רוצים להיות בטוחים שהצמיד המדובר יתאים לכל לוק שהוא, אתם יכולים לבחור חרוזים בגווני עץ או כחול. שכן, אלו צבעים שמתאימים לכל לוק שהוא.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר את 3 סוגי הצמידים לגבר שפשוט מתאימים לכל לבוש שהוא. כעת, כשאתם מכירים את הסוגים הללו, אתם יכולים פשוט לבחור את הסוג שאהוב עליכם ביותר ולראות מהו העיצוב או הדגם שהכי מושכים לכם את העין. נאחל לכם בהזדמנות זו בחירה טובה ונוטפת סטייל. בהצלחה!

צמיד

 

אולי יעניין אותך גם