3 רעיונות מקוריים לטבעות יהלום עם חריטה אישית 

מי לא אוהבת טבעת עם יהלום? לקבל בכל מצב, ביום הולדת, ביום נישואין וכמובן בהצעת נישואין. יש אופציות רבות של טבעת יהלום, כאלה אם יהלום קטן או גדול, עם חריטה ובלי ועוד ועוד. כאשר מבחינת חריטה אישית יש אופציות מגוונות מה ואיפה לחרוט. אספנו שלושה רעיונות יפים ומקוריים לגבי מה לחרוט על טבעת יהלום. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה לפניכם.

 

טבעות יהלום מגוונות

יש סוגים רבים של טבעות, כאלה של חומר עם זהב וכאלה עם כסף או ציפוי. כמו כן, יש טבעות עם אבנים, כאלה עם פנינה או יהלומים. משמע ההיצע הוא רחב ותוכלו לבחור ולהתאים את הטבעת המדויקת תרצו. ניתן גם לעצב בעצמכם את הטבעת בחנויות שעושות זאת כמו למשל בחנות https://familypendants.co.il. התהליך הוא יחסית פשוט וככה תוכלו ליצור עיצוב אישי וייחודי.

 

טבעות יהלום עם חריטה

יחד עם כל העיצובים האישיים, תוכלו להוסיף חריטה לטבעת היהלום, שהיא אישית לפי מה שתרצו. תוכלו לחרוט בצדדים החיצוניים של הטבעת או בחלק הפנימי שלה. לגבי בחירת החריטה נציג לפניכם כמה רעיונות שיכולים להיות מיוחדים ויפים. ראשית, תוכלו לבחור לחרוט תאריך מסוים שהוא חשוב עבורכם. נאמר אם אתם בני זוג תוכלו למשל לחרוט את התאריך בו הכרתם לראשונה, את יום הנישואין שלכם, את הדייט הראשון וכן הלאה.

תוכלו גם לחרוט תאריכי יום הולדת אחד של השנייה. חריטה נוספת יכולה להיות של מילים, כאשר תוכלו לבחור משפט שאתם אוהבים, מנטרה, או סתם מילה שמאפיינת אתכם. כמו כן, תוכלו לכתוב שמות של הילדים שלכם או של בן או בת הזוג או אפילו את שלכם. אופציה שלישית היא לחרוט את טביעת האצבע שלכם או של בן או בת הזוג. במקרה כזה תצטרכו ללכת למקום לעשות טביעת אצבע והם יחרטו אותה על הטבעת.

תוכלו לעשות זאת כטבעת ייחודית, זוגית ומשותפת, נאמר לכבוד החתונה שלכם. כאשר לבת הזוג תהיה טבעת עם חריטה של טביעת האצבע של החתן ולו תהייה טבעת עם טביעת האצבע שלה. חשוב לשים לב כי החריטות אינם מוגזמות מידי והן משתלבות בצורה טובה על הטבעת ונראות כחלק מימנה. בדקו חנויות וערכו השוואות, קראו המלצות שונות. אתם לא רוצים לרכוש טבעת תרצו לחרוט ולהפוך את הטבעת "הרגילה" לאישית שלכם.

 

בסיכומו של דבר

עולם התכשיטים כולל טבעות מסוגים שוני ומגוונים, ביניהם ניתן למצוא טבעות יהלום יוקרתיות ויפות. כאשר יש טבעות כאלה מגוונות, עם יהלום אחד או יותר עם חריטה או ללא. במידה ותרצו לחרוט על טבעת יהלום ולהפוך אותה לאישית, תוכלו לחרוט תאריך מיוחד עבורכם, או לדוגמא מילה או כמה מילים שתרצו. כמו כן, תוכלו לבקש שיחרטו את טביעות האצבע שלכם ושל בן או בת הזוג שלכם.

טבעות יהלום

אולי יעניין אותך גם